Terug naar nieuwsoverzicht

Eindstanden 23e Rapid-schaaktoernooi (15 oktober 2011)

Eindstanden groep 1

NrPnoNameRatingPntTPRRCW-WEBirthdaySB
11FM Van de Griendt, Jan Willem23275,5235721270,28197023,25
26Janse, Jan Jaap21665,5229720671,24197422,25
311Vonk, Jaco19405222120632,53197118,50
44Timmermans, Mark21795220420460,4199018,50
52Mulder, Bart-Piet22244,521552053-0,39195715,75
69Van Twillert, Laurents19814,5205019480,71198514,75
73Van Vliet, Gert-Jan2195421012051-0,6198312,50
85De Graaf, Dick21693,519711971-1,58196410,50
918Krouwel, Robert17593,5193919391,5419709,00
1012Van Brakel, Nico18783,5203020301,26196610,75
117De Wilde, Rik20893,519321932-1,3319907,75
1213Korevaar, Eddy18513192719770,5419658,75
1317Cormehic, Zenun17753194419941,3119497,50
1416Kreukniet, Arjan17913180418540,0119875,50
1515Van Oostrum, Wim17973189419440,6919579,00
1619Timmermans, Adri17562,5179919010,219564,75
178Schakel, Tim20422,517661868-2,5119586,75
1810Smink, Meinte1951217361894-2,0519645,25
1920Vlietstra, Rick1750217381896-0,253,50
2014De Wit, Marius1833115901899-219462,00

Eindstanden groep 2

NrPnoNameRatingPntTPRRCW-WEBirthdaySB
112Van Pel, Daan15836198616773,39199023,25
26Van den Berg, Jacques16995,5183316031,11194622,50
34Janssen, Marcel17245173815800,22198917,50
47Van Meerkerk, Cees16905181016521,1515,75
517Van Brakel, Remco14884,5172316661,89199615,25
68Westerman, Ben16904,5171016080,32194814,00
710Van Ginkel, B.16354166916190,35194413,00
89Schakel, Tijmen16474165016000,08199611,00
915Verhoeven, Jan – Willem15574162616260,5419829,75
105Dijksman, Sebastiaan17003,515891589-0,978,50
112Delwel, Ernst17393,515721629-1,3219597,75
1211Hofman, Richard1600315601610-0,3910,00
1313Buikema, J.J.15643158216320,1319448,00
143Den Boer, Karel1725314741599-1,9919364,75
151Van Pel, Gerben1748315451595-1,8419946,00
1618Van den Berg, Paul1427314101535-0,1619613,25
1714De Wit, Marinus15602,515521654-0,1219367,50
1819De Ruijter, Jack11362120314760,319581,25
1916Van Hees, Bert152218191554-2,6919660,25

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.