Terug naar nieuwsoverzicht

Eindstanden Open Rapidkampioenschap (26 oktober 2013)

Het Open Rapidkampioenschap is gewonnen door Jesper Nederlof (groep 1).

De eindstanden van de drie groepen zijn als volgt.

Groep 1

NrPnoNameRatingScoreTPRRCW-WEM/FFlagSB
13Nederlof, Jesper21865,5235021201,38MG&L21,50
27Dikkenberg, Erik van den21665227421161,12MWageningen20,50
32Janse, Jan Jaap21935223120730,48MPaul Keres15,00
45Schenkeveld, Dick21754,5222321210,57MZZC17,75
59Schakel, Tim20754,5221721151,4MG&L18,25
66Frijling, Arnold21734,5220321010,41MPallas Deventer15,25
71Bekker, Stefan2262421462096-0,96MWageningen14,50
84Wilde, Rik de21853,520362036-1,26MG&L11,50
98Vonk, Jaco21143,520692069-0,34MG&L10,75
1011Oosterlaken, Ed19993,5202220220,2MKijk Uit10,00
1110Kosa, Gergely20313,519971997-0,31MG&L6,75
1214Wilhelm, Paul18533194619960,67MWilhelmus7,25
1318Krouwel, Robert18093189019400,61MEn Passant6,25
1412Boot, Henk19492,518611963-0,91MG&L5,75
1513Laar, Bruun van de18592,518251927-0,44MBarneveld5,00
1616Kreukniet, Arjan1825217611919-0,69MAcquoy4,00
1715Goverde, Ruud18371,517471977-0,85MD43,25
1817Karelse, Hans18121,516871917-1,08MG&L2,75

Groep 2

NrPnoNameRatingScoreTPRRCW-WEM/FFlagSB
13Busstra, Freek17746199616871,69MHouten23,50
21Korevaar, Eddy17965,5190316730,86MG&L22,75
310Schakel, Lemmy16875,5194517152,27FG&L19,50
419Vos, Rik15864,5183817362,39MHouten14,25
56Kruis, Rob1757417301680-0,24MAlmkerk13,50
613Breuter, Carlos16474176517151,14MDuitsland11,00
74Wit, Marius de1761417481698-0,1MG&L12,75
815Hesselink, Rutger16254173116811,02MHardenberg10,75
97Oostrum, Wim van1754417391689-0,11MZZC10,25
105Dijksman, Sebastiaan17573,516671667-0,86MStukkenjagers13,00
1111Schakel, Tijmen16603,5171517150,52MG&L10,75
128Olsman, Maarten17003,516501650-0,48MGorinchem8,25
139Rutgers, Louis1688316431693-0,45MG&L8,50
1414Berg, Jacques van den1633316111661-0,25MOns Genoegen6,25
1518Bergers, Wim15962,5162417260,19MScheve Toren8,00
162Else, Tony17922,515491651-2,29MG&L6,50
1712Jansen, Bob16502,515591661-0,89MRotterdam5,50
1816Capelle, Bram1622215201678-0,97MG&L2,50
1917Ven, Jolanda van de16061,514211651-1,57FD42,50
2020Tolsma, Martin1584113401649-1,87MHaarlem2,50

Groep 3

NrPnoNameRatingScoreTPRRCW-WEM/FFlagSB
117Krouwel, Gabriel12746,5184714254,28MEn Passant26,00
21Boer, Karel den1603515621404-0,19MNieuwegein21,25
35Verhoeven, Jan – Willem15165157514170,61MZZC15,25
44Gairabekova, Diana15394,515211419-0,07F13,00
518Bosch, Dieuwe11004147014203,05MHuisschaker12,00
66Bouman, Jan15064152314730,18MAlmkerk11,75
716Versluis, Arjen13003,5150115011,74MHuisschaker12,25
88Pulles, M.14803,513861386-0,79MZZC12,25
910Tönissen, Denise14373,5147914790,41FOud Zuylen9,25
102Ginkel, Ben van15453,514261426-1,09MZZC10,00
1111Berg, Paul van den1436314211471-0,15M9,25
1213Driel, Rob van1416313741424-0,36MG&L7,50
139Koutstaal, Martijn1473313801430-0,82MG&L8,00
143Hees, Bert van1543313141364-2,06MG&L8,75
157Kimenai, Nick14872,512581360-2,1MD46,25
1612Kooten, Willem van14322,513441446-0,86MD44,50
1715Mulder, Dennis1300213001458-0,06MChaturanga A’dam3,50
1814Mulder, Bert1387111611470-1,72MChaturanga A’dam3,25

Klik hier voor een verslag van het toernooi.

Klik hier voor foto’s.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *