Terug naar nieuwsoverzicht

Eindstanden Open Rapidkampioenschap (29 oktober 2016)

Open Rapidkampioenschap van Giessenburg 2016: Eindstand groep 1

NrPnoNameClubM/FRatingScoreWPSBTPRRCW-WE
11GM Dgebuadze, AlexandreCharloisM25096,029,524,25251622070,06
23Kabos, TobiasZwarte SchaapM22845,526,519,50240421741,12
32Bekker, StefanWageningenM23215,030,019,75231821600,15
48Nederlof, JesperDe Giessen en LingeM21494,526,014,25220921070,71
516Wilde, Steven deSpijkenisseM17884,029,014,00218021303,19
69Vonk, JacoDe Giessen en LingeM20834,028,512,00214220920,58
75Woudsma, MartijnAlmereM21873,524,08,7520462046-1,13
812Kreukniet, ArjanAcquoyM18413,521,57,50200720071,35
96Wilde, Rik deDordrechtM21793,027,59,0021112161-0,64
104Colijn, StefanDe PionM22603,025,59,2520202070-2,05
1110Mensing, AndrewSliedrechtM19733,023,08,50199520450,06
127Schenkeveld, DickZZCM21503,020,56,5019341984-1,80
1314Wilhelm, PaulErasmusM18232,519,05,50184219440,03
1415Schakel, LemmyDe Giessen en LingeF18132,519,05,00188619880,46
1511Korevaar, EddyDe Giessen en LingeM18832,021,04,2518321990-0,70
1613Karelse, HansDe Giessen en LingeM18401,021,52,5016691978-1,39

Open Rapidkampioenschap van Giessenburg 2016: Eindstand groep 2

NrPnoNameFlagM/FRatingScoreWPSBTPRRCW-WE
13Oostrum, Wim vanZZCM17745,526,021,00191616861,16
28Berendsen, DavidKrimpen a/d IJsselM16975,525,517,50190716771,83
39Siu, VillaSpijkenisseF16885,027,517,50183016721,36
414Capelle, BramDe Giessen en LingeM16014,529,518,00181117092,01
55Kanne, KelvinPaul KeresM17424,524,013,75177116690,32
62Kastelein, GerardErasmusM17764,028,014,0017371687-0,34
71Furstenberg, TomVughtse TorenM17834,024,513,0017291679-0,45
811Schakel, TijmenDe Giessen en LingeM16743,526,012,25171917190,43
96Rutgers, LouisDe Giessen en LingeM17423,526,010,7516921692-0,45
1010Rietveld, WimDe Giessen en LingeM16853,525,59,50168716870,02
114Riemens, KoenDe PionM17523,521,010,2516621662-0,81
127Kruis, RobAlmkerkM17393,025,07,0016001650-1,32
1315As, Cor vanErasmusM16003,023,55,50161516650,10
1412Houwelingen, Arjo vanDe Giessen en Linge(ex)M16502,524,59,7515471649-1,02
1517Hees, Bert vanDe Giessen en LingeM15352,521,04,75156716690,23
1618Ginkel, Ben vanZZCM15222,022,03,0015171675-0,12
1716Buikema, HansLekstreekM15352,019,03,5014851643-0,51
1813Fijlstra, FransDe Giessen en Linge(ex)M16251,022,53,5013221631-2,44

Open Rapidkampioenschap van Giessenburg 2016: Eindstand groep 3

NrPnoNameFlagM/FRatingScoreWPSBTPRRCW-WE
114Versluis, ArjenHuisschakerM12007,028,028,00209513604,85
23Strik, BonnyOisterwijkM14846,029,022,00160512960,94
313Riemens, BartHuisschakerM12004,530,015,25136212601,50
47Slob, ArieHelvoirtM14004,525,014,75141713150,30
515Mensing, LuanaSliedrechtF10604,030,012,50136513152,60
61Akker, Ton van denVughtse TorenM15114,027,510,0014181368-0,78
75Kramer, HarryAcquoyM14203,529,510,2513431343-0,61
810Kanne, FrankTrioschaakM12973,518,57,25134513450,45
96Barends, HenkDordrechtM14103,026,05,0012181268-1,64
1011Groos, JanHuisschakerM12003,024,05,00129113410,72
114Geldere, Bert vanDe Giessen en LingeM14353,022,05,0012431293-1,71
122Berg, Paul van denTilburgM15003,019,55,0012731323-2,05
1312Heijde, Johan van derDe Giessen en LingeM12003,016,55,50129913490,81
1416Visser, HuigDe Giessen en LingeM10552,022,55,00117013280,72
158Houwelingen, Henk vanDe Giessen en LingeM13822,021,56,5010921250-2,61
169Denderen, Wim vanAcquoyM13640,022,50,006301365-3,49

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *