Agenda

Onderstaande lijst met activiteiten is exclusief:

  • de wekelijkse interne competitie;

>>> de volledige jaarplanner openen (in PDF-formaat) <<<

Datum en tijdActiviteit
16 oktober 2018 (di)
      19:30 - 23:59
SOS Team 2 thuis tegen Doredenkers
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 2 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
27 oktober 2018 (za)
      10:00 - 16:00
Open Rapid kampioenschap Giessen Linge
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Schaakclub De Giessen en Linge
Evenement naar mijn kalender: 0
27 oktober 2018 (za)
      13:00 - 17:30
Jeugd Grand Prix Giessen en Linge
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
2 november 2018 (vr)
      19:00 - 21:00
Merwede jeugdcompetitie - 2e ronde
Crabbehoeve, Dordrecht
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
3 november 2018 (za)
      13:00 - 19:00
Team 1 KNSB thuis tegen LSG 5
Activiteitencentrum De Havik, Sliedrecht
Team 1 KNSB
Evenement naar mijn kalender: 0
6 november 2018 (di)
      19:30 - 23:59
SOS Team 1 thuis tegen ZZC
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 1 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
12 november 2018 (ma)
      19:30 - 23:59
SOS Team 2 uit tegen Almkerk
Zaal het Verlaat, Almkerk
Team 2 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
23 november 2018 (vr)
      19:00 - 21:00
Merwede jeugdcompetitie - 3e ronde
Gymnasium Camphusianum, Gorinchem
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
24 november 2018 (za)
      13:00 - 19:00
Team 1 KNSB uit tegen Erasmus
Laurens Borgsate, Rotterdam
Team 1 KNSB
Evenement naar mijn kalender: 0
4 december 2018 (di)
      19:45 - 23:59
Bekerronde 1
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Schaakclub De Giessen en Linge
Evenement naar mijn kalender: 0
11 december 2018 (di)
      19:30 - 23:59
SOS Team 2 thuis tegen Woerden
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 2 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
12 december 2018 (wo)
      19:30 - 23:59
SOS Team 1 uit tegen Rode Loper
Zaal Dijckzigt, Utrecht
Team 1 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
15 december 2018 (za)
      13:00 - 19:00
Team 1 KNSB uit tegen Rijswijk 2
Gebouw Hofrust, Oud-Rijswijk
Team 1 KNSB
Evenement naar mijn kalender: 0
27 december 2018 (do)
      19:45 - 23:59
Snelschaakronde 2
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Schaakclub De Giessen en Linge
Evenement naar mijn kalender: 0
8 januari 2019 (di)
      19:30 - 23:59
SOS Team 1 thuis tegen Houten
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 1 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
10 januari 2019 (do)
      19:30 - 23:59
SOS Team 2 uit tegen Doorn Driebergen 3
Clublokaal Nieuw Salem, Driebergen-Rijsenburg
Team 2 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
22 januari 2019 (di)
      19:45 - 23:45
Bekerronde 2
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Schaakclub De Giessen en Linge
Evenement naar mijn kalender: 0
30 januari 2019 (wo)
      13:30 - 17:30
Syntess Software Schoolschaaktoernooi
De Til, Giessenburg
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
8 februari 2019 (vr)
      19:00 - 21:00
Merwede Jeugdcompetitie - 4e ronde
Altena College, Sleeuwijk
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
9 februari 2019 (za)
      13:00 - 19:00
Team 1 KNSB thuis tegen DD 3
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 1 KNSB
Evenement naar mijn kalender: 0
18 februari 2019 (ma)
      19:30 - 23:59
SOS Team 2 uit tegen Acquoy
De Schakel, Acquoy
Team 2 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
22 februari 2019 (vr)
      19:30 - 23:59
SOS Team 1 uit tegen Moira Domtoren
Rode Kruis gebouw, Utrecht
Team 1 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
26 februari 2019 (di)
      19:45 - 23:59
Beker kwartfinale
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Schaakclub De Giessen en Linge
Evenement naar mijn kalender: 0
5 maart 2019 (di)
      19:30 - 23:59
SOS Team 1 thuis tegen Doorn Driebergen
Zalen- en partycentrum De Til, Giessenburg
Team 1 SOS
Evenement naar mijn kalender: 0
15 maart 2019 (vr)
      19:00 - 21:00
Merwede Jeugdschaakcompetitie - 5e ronde
Activiteitencentrum De Havik, Sliedrecht
Jeugd
Evenement naar mijn kalender: 0
1 2

Powered by Events Manager