Op de slotavond (vrijdag 25 mei 2018) van de Merwede jeugdcompetitie bleef het water stromen. Niet alleen het water van onze prachtige rivieren in onze regio, maar ook extra drinkwater voor alle 16 teams die streden om de prijzen. Het was een zwoele avond in Sliedrecht, maar gelukkig hielden alle kinderen het hoofd koel.
Je merkt aan alles dat de samenwerkende schaakclubs vanuit Dordrecht, Papendrecht, Sliedrecht, Gorinchem, Sleeuwijk en Meerkerk inmiddels een goed op een elkaar ingespeelde organisatie is geworden. Prijzen stonden te glimmen, indelingen waren gemaakt, tafelleiders waren per poule aangewezen, alle deuren stonden tegen elkaar open voor verkoeling en uiteraard alles was ingekocht voor het magische “chips moment”!
De Merwede Cup (poule 1) werd wederom gewonnen door het eerste team van Giessen en Linge. Ouders, trainers, begeleiders en de sponsor Syntess Software kan trots zijn op hun team!
In poule 2 werd Meerkerk 1 de winnaar. Hiervoor was wel een barrage nodig aangezien Meerkerk en Sleeuwijk exact gelijk geëindigd. Sleeuwijk 1 en Meerkerk 1 speelden een extra snelschaakpartijtje. Thijs won uiteindelijk onder grote publieke belangstelling!
In poule 3 won Giessen en Linge 3 de beker. Het is duidelijk dat Giessen en Linge teams op het juiste moment weten te pieken! Goed gedaan!
In poule 4 werden de 2 Meerkerkse teams net verslagen voor Sleeuwijk 3.
De persoonlijke prijzen gingen naar Odette van PASCAL 2 en Maurits van Sliedrecht 1.
We hopen uiteraard dat we volgend seizoen wederom om de Merwede Cup kunnen strijden!
Als organiserende schaakclubs zijn wij erg trots dat er zoveel kinderen hebben meegedaan! Tot volgend seizoen!
Een mooie fotoreportage, gemaakt door schaakvriend Herbert Eppinga:
En gedetailleerde uitslagen:
Gedetailleerde uitslagen
Van harte gefeliciteerd De Giessen en Linge 1 en 3!!
En De Giessen en Linge II zat in een spannende poule, slechts twee puntjes achter de winnaar.