Terug naar nieuwsoverzicht

Supermooi Schoolschaaktoernooi

Woensdagmiddag 15 februari hielden we ons jaarlijkse Schoolschaaktoernooi. 26 teams van lagere scholen uit de gehele regio speelden tegen elkaar. Het toernooi vond plaats in de grote zaal van De Til in Giessenburg. De kids speelden in teams van 4 schoolmaatjes hun partijen met 10 minuten bedenktijd per persoon.

De teams werden verdeeld over twee groepen, tussenbouw en bovenbouw. De tussenbouw streed om een toegangsplek voor het Nederlands kampioenschap Schoolschaken, later dit schooljaar.

De bovenbouw streed om een toegangsticket voor het regionale toernooi wat in maart zal plaatvinden.

De tussenbouw groep werd soeverein gewonnen door team 1 van De Morgenster uit Sleeuwijk. Dit team gaat dan ook door naar het Nederlands Kampioenschap. De tweede en derde plaats gingen naar respectievelijk De Springplank uit Meerkerk en De Tamboerijn uit Gorinchem.

De bovenbouw groep werd gewonnen door het 1e team van De Tweemaster uit Gorinchem. Een team van Springplank uit Meerkerk en De Mariëngaarde uit Gorinchem gingen met plaats twee en drie naar huis.

« 1 van 2 »

De volledige uitslagen zijn te vinden:

 

 Bovenbouw        
 15-feb-17Ronde      
StandTeam1234567Totaal
1Tweemaster 444342,54425,5
2Springplank 53041,543318,5
3Mariengaarde 1140,5243,5318
4Springplank 42,513,542,50417,5
5Anne Frank 123231,513,516
6Rank 24312,523015,5
7Morgenster 3432023115
8Rank 1042,51,520,5414,5
9Jenaplan2332,51,51114
10Morgenster 51,541,53,5021,514
11Hoeksteen 123,511042,514
12Tweemaster 31143310,513,5
13Tweemaster 22110,51,53,5312,5
14Mariengaarde 23,50,50212312
15Merwedonk 1313022,5011,5
16Morgenster 4001,542,51,5110,5
17Springplank / De Rank0,502,512017
18Merwedonk 2000020,502,5

 

Onderbouw        
 Tamboerijn 1Morgenster 1Morgenster 2Springplank 1Springplank 2Springplank 3Tweemaster 1Samen onderweg
Morgenster 13X42,54444
Springplank 121,53X33,533,5
Tamboerijn 1X1323,52,533,5
Springplank 20,5031X322,5
Samen onderweg0,503,50,51,52,52,5X
Springplank 31,502,50,51X31,5
Tweemaster 1102121X1,5
Morgenster 210X111,520,5

 

Eén gedachte over “Supermooi Schoolschaaktoernooi

  • 16 februari 2017 om 20:01
    Permalink

    Heel mooi dat het schoolschaaktoernooi zo’n groot succes is geworden!
    De laatste keer dat we meer dan 100 deelnemers hadden was in 2003…

    Namens het bestuur hartelijk bedankt voor jullie inzet.

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *