Terug naar nieuwsoverzicht

Uitslag ronde 3 snelschaakkampioenschap (31 mei 2016)

Eindstand over de drie toernooien:

1. Jaco Vonk            2 punten
2. Eddy Korevaar        6 punten
3. Henk Boot            6 punten
4. Lemmy Schakel        7 punten
5. Louis Rutgers        10 punten

Uitslag ronde 3:

NrPnoNameM/FRatingScoreSBRCTPRW-WE
11Vonk, JacoM20966,525,25178721880,36
23Schakel, LemmyF18135,522,00178219751,22
35Rutgers, LouisM17475,016,00167718351,50
42Korevaar, EddyM19064,518,0017281830-0,50
54Karelse, HansM17644,014,75169818230,47
613Wingerden, Marcel vanM15844,013,00163316830,96
77Delwel, ErnstM16814,012,50161417390,49
88Rietveld, WimM16654,013,5015671617-0,39
911Hoek, Henk van derM16004,011,25159916490,52
106Wingerden, André vanM16944,07,00159117160,17
119Houwelingen, Arjo vanM16593,58,7516041604-0,42
1212Uittenbogaard, ArjanM15853,57,2516211564-0,28
1316Geldere, Bert vanM14573,57,50160016001,31
1417Gans, Gerard deM14333,06,75161114860,30
1518Driel, Rob vanM14013,05,25159614710,46
1614Post, JanM14893,03,2515531481-0,08
1719Mauritz, DiederikM12002,01,25152712870,35
1815Koutstaal, MartijnM14832,01,2515381265-1,57
1910Heijden, Johan van derM16001,00,251554819-3,37

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *