Terug naar nieuwsoverzicht

Uitslagen ronde 1 senioren (4 september 2012)

Uitslagen

1J.J. Vonk120732073E.L. Korevaar218931893½-½
2A.T. van Wingerden416821682T.T. Schakel7203720370-1
3A.C. Uittenbogaard815861586M. van Wingerden9164916490-1
4W.J. Koutstaal1015681568W. Rietveld1116511651½-½
5B. van Hees1215531553M. Schakel1319011901½-½
6Tijmen Schakel1516601660R.J. van Driel1813841384½-½
7J. Post2315121512A.H. van Houwelingen24140614061-0
8E. den Boer2514021402J.M. Koutstaal26148614861-0
9J. Cornet2713741374G. de Gans28143614360-1
10A.C. Boot3114331433G. Bos32120512051-0
11D.A.H. Donk3314921492J. Donkersloot35115911591-0
12C. Bons3610521052G.L. Brand39195119510-1
13A.J. Else4017981798J.M. Karelse4117831783½-½
14P.H.C. Breddels4413321332H.F.J. Fijlstra46162916290-1
15H. Boot4819001900J.A. de Jong49001-0

Ranglijst

PosNaamPrtWRVScoreSRRtgTPRBRtg
1T.T. Schakel1100151,3-1-1203720322037
2M. van Wingerden1100145,3-1-1165919361649
3J.J. Vonk1010119,811206718932073
4E.L. Korevaar1010119,3-1-1189920731893
5J. Post1100115,311152117561512
6E. den Boer1100111,311141718361402
7G. de Gans1100107,3-1-1144617241436
8W.J. Koutstaal1010106,311157116511568
9W. Rietveld1010105,8-1-1164815681651
10L.W. Rutgers000010400179017901790
11B. van Hees1010103,311156319011553
12M. Schakel1010102,8-1-1189115531901
13M. de Wit0000101,300176017601760
14E. Delwel000010000165716571657
15A.C. Boot110099,311143815551433
16Tijmen Schakel101097,811165213841660
17R.J. van Driel101096,3-1-1139216601384
18D.A.H. Donk110094,311149515091492
19P.C. Tromp000089,300158215821582
20G.L. Brand110087,3-1-1195119011951
21A.J. van Houwelingen000086,700163416341634
22A.L. Capelle000085,300159115911591
23W.M. Deurloo000082,700147014701470
24A. Glimmerveen000081,300151015101510
25J.P. van den Dool00008000149414941494
26I.T. Lodder000078,700164216421642
27A.T. van Wingerden100177,311168216871682
28A.C. Uittenbogaard100173,311157612991586
29H.F.J. Fijlstra110072,3-1-1163316821629
30C.C. van Wieringen000069,300145614561456
31C. van der Straaten00006800122612261226
32H. Boot110065,311190019001900
33A. Sulek000062,700120312031203
34A.J. Else101061,311179717831798
35J.M. Karelse101060,8-1-1178417981783
36R. Euser000058,700123412341234
37A.H. van Houwelingen100157,3-1-1139711621406
38M. Wildschut000057,300213121312131
39J.M. Koutstaal100155,3-1-1147110521486
40J. Cornet100154,311136410861374
41H.J. van der Hoek00005200174217421742
42B. van Geldere000050,700154515451545
43G. Bos100149,3-1-1120010831205
44M.J.A.J. Couwenberg00004800000
45J. Donkersloot100146,3-1-1115611421159
46C. Bons100145,311105211021052
47H. Kragten000045,300171517151715
48P.H.C. Breddels100137,311132812791332
49J.A. de Jong100132,3-1-1155015500

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.