|
opgericht 13 oktober 1964 |
|
|
EERSTE JEUGDTEAM SLUIT SEIZOEN IN STIJL AF!
Op dinsdagavond 13 april stond in de laatste ronde de wedstrijd tegen de hekkensluiter, Soest C1, op het programma. Maarten (Euser) won als eerste doordat Soest met slechts drie spelers kwam opdagen. Een beetje zuur voor Maarten was dat hij hierdoor een goede klassering voor de ambassadeursbeker miste, omdat reglementaire overwinningen niet meetellen. De kans was groot geweest dat hij met spelen ook zijn puntje had meegepikt.
Wesley (Bosma) won overtuigend op bord 4 en walste over zijn tegenstander heen.
Martijn (Duijm) verdedigde aan bord 3 knap een minder staand toreneindspel, totdat zijn tegenstander eerst twee pionnen en later zelfs zijn toren in de aanbieding deed.
Milly (Schakel) won als laatste een goede partij aan bord 1. Wel had zij even één spannend moment toen haar tegenstander middels een slinkse combinatie een paard tegen twee pionnen kon winnen. Toen hij dit niet zag trok zij definitief de partij naar haar toe.
Een (verwachte) 4-0 overwinning dus. Ervan uitgaande dat de gedoodverfde favoriet, Vegtlust C1, geheel volgens verwachting over twee weken minimaal één bordpunt scoort, worden we heel knap tweede in de hoogste SGS-klasse met slechts één nederlaag. En dan te bedenken dat het de eerste keer was dat we dit seizoen in de hoogste klasse meededen.
Een heel mooie prestatie dus, zeker als we ons bedenken dat de meeste spelers zelfs nog speelgerechtigd waren voor de D-categorie (tot en met 12 jaar; de C-categorie is tot en met 14 jaar). We kunnen dus nog meerdere seizoenen in de C-categorie vooruit! Dit biedt perspectief voor de komende jaren!
De persoonlijke resultaten van dit seizoen: Milly Schakel, bord 1: 3 uit 5
Lemmy Schakel, éénmaal bord 1, viermaal bord 2: 5 uit 5
Andy Chi, bord 3: 1 uit 2 (Andy deed vaak voor het 3e seniorenteam mee, vandaar dat hij slechts twee partijen speelde)
Maarten Euser, tweemaal bord 2, tweemaal bord 3, éénmaal bord 4: 4 uit 5
Martijn Duijm, éénmaal bord 3, driemaal bord 4: 3 uit 4
Wesley Bosma, éénmaal bord 3, tweemaal bord 4: 2 uit 3 (ook Wesley speelde een aantal keren voor het 3e seniorenteam)
Tim Schakel, teamleider C1-team. |
|
|