|
opgericht 13 oktober 1964 |
|
|
Kasper Euser nieuwe snelschaakkampioen schaakclub De Giessen
gespeeld op 30 december 2008
Zoals gebruikelijk wordt op de laatste dinsdagavond van het kalenderjaar het officiële snelschaakkampioenschap van schaakclub De Giessen gehouden. Hoewel meestal dezelfde spelers komen bovendrijven als in de competitie met lange bedenktijd, zien we hier vaker verrassende uitslagen. Deze avond was het niet anders!
Spannend was het tot op het laatste moment. Na ronde 4 hadden Kasper Euser, Tim Schakel, Eddy Korevaar en Jaco Vonk één remise afgestaan. In ronde 5 volgden de eerste klappen in de topwedstrijden, waarbij Eddy en Jaco tegen hun eerste nul aanliepen. In ronde 6 liep Jaco tegen zijn tweede nul aan en was hiermee uitgeschakeld voor het kampioenschap. Tim leed zijn eerste nederlaag, terwijl Kasper zijn partij tegen de verrassend sterke Wim Rietveld ternauwernood remise hield. Hij nam hiermee de leiding met een half punt voorsprong op Tim, Eddy en Wim. Deze voorsprong gaf hij in de 7e en laatste ronde niet meer uit handen en hiermee werd hij vlak voor de jaarwisseling de nieuwe snelschaakkampioen van schaakclub De Giessen!
Wim Rietveld presteerde met 4,5 punt en een gedeelde 4e plaats uitstekend! Daarnaast verdient jeugdspeler Andries Boer een eervolle vermelding. Hij deed het met 3 punten méér dan uitstekend!
De geslaagde avond werd afgesloten met het uitreiken van de vele kleine prijsjes en een gezellig samenzijn voor de liefhebbers!
Voor alle ronde uitslagen en ranglijsten klik hier
Eindstand Snelschaakkampioenschap De Giessen 2008-2009 30-12-2008
|
|
|